Пятница, 14.06.2024, 13:53
Приветствую Вас Гость | RSSГлавная | Регистрация | Вход
Меню сайта
Категории раздела
Видеоновости [115]
Новости одной строкой [19]
Только вперед!! [8]
НАШИ САЙТЫ
САЙТ ПРЕПОДАВАТЕЛЕЙ МАТЕМАТИКИ ОАДК
Новости сайта
Наш опрос
Как Вы узнали о колледже?
Всего ответов: 2011
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
ПОЗДРАВЛЯЕМ!
Поздравляем с ДНЕМ СТУДЕНТОВ !! Желаем счастья, здоровья и удачи!!


Наш баннер
Мы будем вам признательны, если вы разместите нашу кнопку у себя на сайте:
Администрация
katana
0-800-507-309
ПЕРЕХОД НА САЙТ Урядова «гаряча лінія» - 1545
Главная » Файлы » Ежедневник ОАДК ОНПУ » Новости одной строкой

Я – майбутній менеджер з організації обслуговування на транспорті Эссе ОАДК
17.11.2016, 22:48

 

Анотація до есе

Кафедра менеджменту Одеського державного аграрного університету проводила конкурс: «Найкраще есе на тему « Професія «Менеджер». Студентка коледжу групи 30ОТ спеціальності « Організація обслуговування на транспорті» Бодарлан Вікторія надіслала своє есе, в якому поділилася своїми роздумами про перспективність професії менеджер, яке ми пропонуємо до вашої уваги. ( викладач коледжу Шевченко С.В.)

Я – майбутній менеджер з організації обслуговування на транспорті

 

Світові завжди будуть потрібні досвідчені управлінці, котрі зможуть привести суспільство звідти, де воно знаходиться, туди, де воно хоче бути

Роберт Фалмер

 

Тисячі доріг ведуть нас – молодь України у Світ Праці і Творчості, без яких немислиме людське життя. Всім відомий той факт, що хто швидше визначиться у своєму виборі, змолоду знайде собі справу по душі, той більше встигне зробити в житті та неодмінно буде щасливий. Геній українського слова Іван Франко стверджував: «Людина спокон віку прагне однієї мети – до щастя. Того щастя вона досягає аж тоді, коли наука і праця зіллються до неї воєдино; коли всяка її наука буде корисною працею для суспільства, а всяка праця буде виявом її розвинутої думки, розуму, науки».

Вибір професії — це важливий крок у доросле життя. В першу чергу – це відповідальність перед батьками, перед суспільством, а найголовніше перед собою! Ця відповідальність полягає в тому, щоб обрати саме свій шлях і ним йти. В житті кожного настає момент вибору професії , коли виникає низка питань. Ким бути? Якій справі присвятити своє життя? На сьогоднішній день існує нескінченна кількість професій. Деякі з них з’явилися зовсім недавно, а деякі були відомі ще нашим пращурам.

Декілька років назад, прочитавши статтю про відомого на весь світ менеджера, я задала собі питання : „ Хто ж такий менеджер?”, „ Менеджер – це посада чи професія?”, „Керівник і менеджер – це одне і те ж, чи ні?”

Менеджер перспективна професія і перспектива вимірюється не в грошовому еквіваленті, а швидше у розумінні того, що менеджмент – це не професія, це стиль життя. Бо, щоб працювати менеджером треба постійно вдосконалюватися, розширяти горизонт своїх поглядів і думок, мати високу дієздатність. Звичайно, високоякісні знання важко отримати без допомоги спеціалістів, та успішний менеджер повинен мати не тільки знання своєї сфери, але і окремі риси характеру. Перш за все це вміння раціонально використовувати свій час. Друга найважливіша якість характеру менеджера – це лідерство, вміння спілкуватись, ефективно взаємодіяти, досягати певних цілей. Чи

потрібно кожному випускникові середньої школи стати менеджером тільки тому, що ця професія нині популярна? На жаль, вищі школи на вступних іспитах враховують незалежне тестування знань абітурієнтів з тих або інших предметів, і зовсім не зважають на здібності людини. Саме тому мені стає дуже сумно, коли я розумію, що деякі люди обирають цю професію лише тому, що це модно, або приносить багато грошей. Вибір майбутньої професії — це друге народження.

Менеджери мають дуже серйозні й відповідальні завдання, у їх обов'язки також входять: вміле використання людських ресурсів, стимулювання просування співробітників службовими східцями, контроль діяльності працівників, організація виробництва та його розширення з допомогою раціональних методів організація виставок і презентацій.

Менеджери мусять володіти іноземними мовами, володіти економічними знаннями, орієнтуватися у законах і правових нормах. На даний момент часу я працюю над собою і активно вивчаю англійську мову, адже вона є найпопулярнішою у світі. Менеджер на транспорті розробляє стратегічні цілі діяльності транспортного підприємства, забезпечує прийняття оптимальних управлінських рішень з метою його стабільного функціонування. конкурентоспроможності послуг. Організовує рекламну діяльність. Встановлює раціональні господарські зв’язки з діловими партнерами, систему пошуку необхідної інформації для розширення зв’язків і обміну досвідом.

Підводячи підсумки, я хочу визначити, що менеджер у сфері організації обслуговування транспорту - професія, актуальна не тільки для сучасного світу, вона залишатиметься затребуваною і популярною і в майбутньому, оскільки необхідність у транспортних процесах весь час зростає.

Нині професія менеджера найбільш популярна та поширена в Україні!

Ця спеціальність – дорога до успіху і шанс до кар’єрного росту

Саме цю спеціальність я зможу отримати в Одеському автомобільно - дорожньому коледжі ОНПУ

Категория: Новости одной строкой | Добавил: Katana | Теги: Эссе Я менеджер на тарнспорте ОАДК
Просмотров: 1157 | Загрузок: 0
Форма входа
Календарь
Праздники сегодня
СКАЙП КОНФЕРЕНЦИЯ
Секретарь Приёмной комиссии в Контакте
Связь с Админом
В КОНТАКТЕ Туда зайти сейчас нельзя. Пишите в: ЦЕ УКРАЇНА Соціальна мережа Моя почта odessa141@ukr.net
Сайт существует

ПОГОДА
ВНИМАНИЕ!!
ГАЗЕТА ОАДК СТО ВЫПУСКИ. НАЖАТЬ ТУТ!!!
САЙТ МІНОСВІТИ
Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України
ПОДСКАЗКИ
Телефонный справочник Украины Одессы и стран СНГ
Радио

Друзья сайта
  • Создать сайт
  • Все для веб-мастера
  • Иволга
  • ">УКРАЇНСЬКІ ПІДРУЧНИКИ ОНЛАЙН!!!
  • > ОТЛИЧНЫЙ САЙТ ПО ОХРАНЕ ТРУДА И ОБЖД ДЛЯ СТУДЕНТОВ И ПРЕПОДАВАТЕЛЕЙ
    Архив записей
    ОАДК © 2024