Суббота, 20.07.2024, 21:28
Приветствую Вас Гость | RSSГлавная | Регистрация | Вход
Меню сайта
НАШИ САЙТЫ
САЙТ ПРЕПОДАВАТЕЛЕЙ МАТЕМАТИКИ ОАДК
Новости сайта
Наш опрос
Как Вы узнали о колледже?
Всего ответов: 2011
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
ПОЗДРАВЛЯЕМ!
Поздравляем с ДНЕМ СТУДЕНТОВ !! Желаем счастья, здоровья и удачи!!


Наш баннер
Мы будем вам признательны, если вы разместите нашу кнопку у себя на сайте:
Администрация
katana
0-800-507-309
ПЕРЕХОД НА САЙТ Урядова «гаряча лінія» - 1545

 ОДЕССКИЙ АВТОМОБИЛЬНО-ДОРОЖНЫЙ КОЛЛЕДЖ 

 
 

 ОДЕССКОГО НАЦИОНАЛЬНОГО ПОЛИТЕХНИЧЕСКОГО УНИВЕРСИТЕТА   

Адрес:   65045 Украина г. Одесса, ул. Тираспольская 6,

 

 Телефоны: 726-58-58         726-58-54

 
Электронная почта:  

 

   

  Директор – к.т.н., доцент Мироненко Сергей Владимирович

Загальна характеристика навчального закладу 

  Одеський автомобільно-дорожній коледж Одеського національного політехнічного університету розміщений за адресою: м. Одеса, вул. Тираспольська, 6 та вул. Старопортофранківська, 14, тел. 8(048)726-58-54, факс 777-97-22.

Электронная почта:  oadt@ukr.net                 Приёмная комиссия 7 2 6 5 8 5 8                            722 47 02   или 722 37 40

 У відповідності до Полодження про коледж, основними видами діяльності навчального закладу є:

 • Підготовка  фахівців для автомобільного транспорту, виробництва автомобілів і тракторів, будівництва автомобільних доріг і аеродромів, для органів фінансово – кредитної системи;
 • Підготовка кваліфікованих робітників;
 • Підготовка та атестація педагогічних кадрів;
 • Культурно-освітня, методична,видавнича, фінансово-господарська, виробничо-комерційна діяльність;
 • Здійснення зовнішніх зв’язків.

  В 1993 році Одеський автомобільно-шляховий технікум  пройшов ліцензування і отримав право здійснювати діяльність за першим рівнем акредитації за спеціальностями:

 • 5.050111 «Бухгалтерський облік!;
 • 5.090239 «Експлуатація та ремонт підйомно - транспортних, будівельних і дорожніх машин і обладнання»;
 • 5.090240 « обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів»;
 • 5.092118 «Будівництво,експлуатація та ремонт автомобільних доріг і аеродромів».

У 1997 році наказом Міністерства освіти України № 218 від 20.06.97 р. « Про реформування мережі вищих навчальних закладів, підпорядкованих Міністерству освіти» було створено Одеський автомобільно-дорожній технікум на базі Одеського автомеханічного технікуму та Одеського автомобільно-шляхового технікуму.

Крім вищеназваних спеціальностей введено ще три:

 • 5.050107 «Економіка підприємства»;
 • 5.090235 «Виробництво автомобілів і тракторів»;

                          У 2003 році була відкрита спеціальність 5.1004004 «Організація перевезень і управління на автотранспорті»

                          Організація та регулювання дорожнього руху"

                           У 2012 році була відкрита спеціальність "Обслуговування і ремонт електроустаткування автомобілів і тракторів"

                          У 2014 році були відкриті спеціальності "Організація авіаційних перевезень"       "Організація обслуговування на транспорті" 

                        "Технічне обслуговування і ремонт устаткування підприємств машинобудування"

                                

                          "Монтаж і експлуатація засобів автоматики електричних систем!
                     "Монтаж і обслуговування теплотехнічного устаткування і систем теплопостачання"

У 2003 році була проведена атестаційна експертиза з семи спеціальностей Одеського автомобільно-дорожнього технікуму.

Проведений експертною комісією аналіз показав,що в цілому діяльність Одеського автомобільно – дорожнього технікуму здійснюється у відповідності до вимог чинних нормативних актів, а спеціалізація та структура закладу забезпечує потреби підприємств.

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України № 313 від 19 квітня 2004рОдеський автомобільно-дорожній технікум був приєднаний до складуОдеського національного політехнічного університету та отримав назвуАвтомобільно-дорожній технікум Одеського національного політехнічного університету (АДТ ОНПУ).

Згідно листа Міністерства освіти і науки Україниза № 1/11-2003 від 23 травня 2008р. та наказу Одеського національного політехнічного університету № 63 від 17 червня 2008р. Автомобільно-дорожній технікум Одеського національного політехнічного університету перемейнованов Одеськийавтомобільно-дорожній коледж Одеськогонаціональногополітехнічного університету.

Коледж заснован на державній формі власності і на даний час підпорядкован Міністерству освіти і науки України.

Організація навчального процесу здійснюється денним та заочним відділеннями, цикловими комісіями, навчальною частиною.

Є 5 денних відділень: автомобільне,відділення економіки та підприємства, машинобудівельне, транспортних систем, дорожньо – будівельне відділення, та заочне  відділення.

Студенти заочного відділення навчаються при коледжу.

У коледжі працює п'ятнадцять циклових комісій:

 • Гуманітарних дисциплін;
 • Соціально-економічних дисциплін;
 • Математичних дисциплін:
 • Природничих дисциплін;
 • Професійно-орієнтованих дисциплін;
 • Обліку та аудиту;
 • Економічних дисциплін;
 • Іноземної мови;
 • Автомобільних дисциплін;
 • Виробництва автомобілів і тракторів;
 • Механічних дисциплін;
 • Будівництва і експлуатації автомобільних доріг і аеродромів;
 • Інформаційних технологій;
 • Організації перевезень і управління на автотранспорті;
 • Фізичного виховання і захисту Вітчизни.

   Крім того  є бібліотека, читальний зал, навчально-виробничі майстерні, полігон, навчальний гараж, адміністративно-господарська частина, відділ кадрів, два студентських гуртожитки  а також три спортивні зали, два актові зали, два буфети.

 Бібліотечний книжковий фонд  -  99211 примірників,  дозволяє забезпечити студентів необхідною літературою.

  Навчально – виробничі майстерні укомплектовані необхідним обладнанням, інструментами і приладами для придбання умінь і навичок виконання слюсарних та верстатних робіт.

  Практичні навчання з керування дорожніми машинами студенти проходять на навчальному дорожньому полігоні, який розташований у селі Дальник, Біляївського  району. На полігоні розташовані бокси для збереження дорожніх машин, навчально – виробничий корпус, в якому проходить ковальсько – зварювальна практика з технічного обслуговування дорожніх машин, а також  у  наявності  є два навчальних класи.

  У навчальному гаражі студенти готуються до складання професійних екзаменів на право управління дорожньо – транспортними засобами категорії «В», «В і С» та «Е» одночасно відпрацьовуюся практичні навички обслуговування автомобілів та двигунів, а також елементи загальної діяльності.

 У коледжі є вісім комп’ютерних класів на 125 робочих місць та 125 персональних комп’ютерів, в тому числі 86 сучасних.

  Кабінети та лабораторії всіх фахів забезпечені необхідним інвентарем, меблями, устаткуванням, навчальними посібниками згідно з нормами організації та проведення навчального процесу.

  Згідно з Положенням , затвердженого 2 вересня 2008 року та  ліцензією серії АЕ № 527423 від 02.10.2014 р., коледжу надано право проведення освітньої діяльності на рівні кваліфікаційних вимог до молодшого спеціаліста напрямку (спеціальності) і ліцензованими обсягами прийому.

 

 

  Кваліфікаційні характеристики молодших спеціалістів погоджені з замовниками кадрів.

Одеський автомобільно – дорожній коледж Одеського національного політехнічного університету є основним постачальником молодших спеціалістів для дорожньо – будівельних, дорожньо – експлуатаційних підприємств, автотранспортних і авторемонтних  підприємств різної форми власності, органів ДАЇ, ДПС, підприємств, які займаються перевезеннями в м. Одесі, Одеській області та сусідніх Миколаївській, Кіровоградській та Херсонській областях.

   За роки існування закладу підготовлено більше 24730 молодших спеціалістів для дорожнього будівництва,  автомобільного транспорту та різних підприємств народного господарства України.

 Навчально-виховний процес повністю забезпечений  висококваліфікованими фахівцями в кількості 132 штатних викладачів, 14 майстрів виробничого навчання та 12 осіб адміністративно – управлінського персоналу .

  Педагогічний колектив працює над удосконаленням навчально – методичних комплексів, методичним забезпеченням лабораторних та практичних занять, самостійної роботи, розробкою навчальних програм предметів, курсів лекцій та методичного забезпечення студентів заочної  форми навчання.

  Навчальний процес у коледжі здійснюється з урахуванням сучасних вимог використання нових технологій, орієнтується на виховання молодшого спеціаліста за обраною спеціальністю.

 

Керівник навчального закладу.

     Управління діяльністю Одеського автомобільно – дорожнього коледжу Одеського національного політехнічного університету здійснює директор Мироненко Сергій Володимирович, який діє на засадах єдиноначальності і призначений на посаду наказом Одеського національного політехнічного університету № 360-К від 29.06.2006 відповідно до Закону України «Про освіту» та Положення про порядок наймання та звільнення керівників закладів освіти, що є у загальнодержавній власності, затвердженого наказом Міносвіти від 24.04.93р. № 116 і зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 7.05. 93р. 3 38.

  Директор  Одеського автомобільно – дорожнього коледжу Одеського національного політехнічного університету  Мироненко Сергій Володимирович виконує  свої функції відповідно до чинного законодавства, згідно з Положенням коледжу.

 Мироненко Сергій Володимирович,  має вищу освіту як інженер – механік, що закінчив повний курс  Одеського національного політехнічного університету. Кандидат  технічних наук Одеського національного політехнічного університету (диплом від 23.04.96р)

Напрям освітньої діяльності.

  У коледжі здійснюється підготовка молодших спеціалістів за вісьмома спеціальностями, що ліцензовані та акредитовані за  I освітньо-к

Абитуриентам о колледже

 Автор видео - Игорь Тихомиров
 

 

 Автомобильно-дорожный колледж Одесского национального политехнического университета (ОАДК ОНПУ) (раньше Одесский автомобильно-дорожный техникум и Одесский автомеханический техникум) начинает свою историю с 1945 года.

   ОАДК ОНПУ готовит высококвалифицированных специалистов в области строительства, эксплуатации и ремонта автомобильных  дорог и аэродромов,  производства и ремонта автотракторной техники  а также специалистов в области бухгалтерского учета и организации перевозок.

В составе колледжа 3 дневных и заочное отделения: (с 2013 года 5 дневных и 1 заочное отделение)

 

Автомобильное отделение:

 


 

      * Обслуживание и ремонт автомобилей и двигателей

      * Производство автомобилей и тракторов

      * Инструментальное   производство

 

   Дорожно - строительное  отделение:

* Строительство, эксплуатация  и ремонт   автомобильных дорог и аэродромов

   * Эксплуатация и ремонт подъемно-транспортных,  строительных, дорожных  машин и оборудования

 

    Отделение управления и экономики :

 

 

       * Бухгалтерский учет

       * Экономика  предприятия

       * Организация перевозок и управление на автотранспорте

 

    

     В  ОАДК  ОНПУ созданы все необходимые условия для качественного учебно-воспитательного процесса.
В колледже работают 114 высококвалифицированных преподавателей, среди которых  1 доцент и 2 кандидата наук.
Просторные аудитории,  компьютерные классы, многочисленные лаборатории и кабинеты, оснащенные современным техническими средствами  позволяют студентам колледжа получать углубленные знания в таких областях как электроника, компьютерная техника, аппаратура для детальной диагностики автомобилей, обработка и  защита информации и др. 

 

 
Все иногородние студенты обеспечиваются общежитием. 
 
 
После окончания колледжа студенты   имеют возможность:
 
   * продолжить обучение    на ІІІ курсе Одесского национального
     политехнического    университета.    
 
    * продолжить обучение  в Одесской государственной   академии 
      строительства и архитектуры по сокращенному сроку обучения 
 
   * получить  диплом младшего специалиста (заочная форма   обучения)
 
   * получить права водителя   категории «B», «C».  
 

  Выпускники колледжа работают в:

* Банковской сфере;

* Налоговых   службах;

* Торговых предприятиях;

* Машиностроительных заводах;

* Автомобильных  заводах;

* АТП;

* СТО;

* ГАИ.

Форма входа
Календарь
«  Июль 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Праздники сегодня
СКАЙП КОНФЕРЕНЦИЯ
Секретарь Приёмной комиссии в Контакте
Связь с Админом
В КОНТАКТЕ Туда зайти сейчас нельзя. Пишите в: ЦЕ УКРАЇНА Соціальна мережа Моя почта odessa141@ukr.net
Сайт существует

ПОГОДА
ВНИМАНИЕ!!
ГАЗЕТА ОАДК СТО ВЫПУСКИ. НАЖАТЬ ТУТ!!!
САЙТ МІНОСВІТИ
Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України
ПОДСКАЗКИ
Телефонный справочник Украины Одессы и стран СНГ
Радио

Друзья сайта
 • Создать сайт
 • Все для веб-мастера
 • Иволга
 • ">УКРАЇНСЬКІ ПІДРУЧНИКИ ОНЛАЙН!!!
 • > ОТЛИЧНЫЙ САЙТ ПО ОХРАНЕ ТРУДА И ОБЖД ДЛЯ СТУДЕНТОВ И ПРЕПОДАВАТЕЛЕЙ
  Архив записей
  ОАДК © 2024