Четверг, 27.07.2017, 18:50
Приветствую Вас Гость | RSSГлавная | Регистрация | Вход
Меню сайта
Категории раздела
Нормативные документы [0]
Приказы и обьявления [5]
Информация для родителей [3]
НАШИ САЙТЫ
САЙТ ПРЕПОДАВАТЕЛЕЙ МАТЕМАТИКИ ОАДК
Новости сайта
Наш опрос
Как Вы узнали о колледже?
Всего ответов: 1894
Статистика

Онлайн всего: 4
Гостей: 4
Пользователей: 0
ПОЗДРАВЛЯЕМ!
Поздравляем с ДНЕМ СТУДЕНТОВ !! Желаем счастья, здоровья и удачи!!


Наш баннер
Мы будем вам признательны, если вы разместите нашу кнопку у себя на сайте:




Администрация
katana
0-800-507-309
ПЕРЕХОД НА САЙТ Урядова «гаряча лінія» - 1545
Главная » Файлы » Машиностроительное отделение » Приказы и обьявления

ПРОТОКОЛ РЕЙТИНГУ Стипендіальної комісії машинобудівельного відділення 2 курс 22.12.2016
02.02.2017, 14:55

ОДЕСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ  ПОЛІТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

ОДЕСЬКИЙ АВТОМОБІЛЬНО-ДОРОЖНІЙ КОЛЕДЖ

 

ПРОТОКОЛ РЕЙТИНГУ

Стипендіальної комісії машинобудівельного  відділення

Від  22.12.2016 року

2 курс

присутні:

                                                                                                     Голова комісії                Мироненко С.В.

 

                                                                                         члени   комісії                           1.Новак Л.С.

                                                                                                                                            2.Шульга О.В.

                                                                                                                                            3.Дойкова В.І.

                                                                                                                                             4.Мурадова С.Г.

                                                                                                                                            5.Куліш С.О.

                                                                                                                                             6.Сивокінь С.В.

                  Класний керівник                   Бельчік М.О.

 

            СЛУХАЛИ: Про  Затвердження рейтингу семестрової успішності для  призначення стипендії за результатами екзаменаційної сесії за  І семестр  2016/2017  навчального року  студентам ІІ курсу  групи  20 І спеціальності 5.05050301 «Інструментальне виробництво»

 

ПОСТАНОВИЛИ Враховуючи  оцінки,  одержані  студентами  в період екзаменаційної сесії, затвердити рейтинг академічної успішності студентів ІІ курсу  групи 20 І

 

Прізвище, ім`я та по

батькові

Успішність

Середній бал

Примітка

90-100

74-89

60-73

1

Кліменко Денис Юрійович

4

11

-

83,4

 

2

Гарага Андрій Андрійович

1

14

-

77,1

 

3

Дерезенко Ігор Олександрович

2

9

3

77,7

Фіз-ра – звільнений

     

присутні:

                                                                                                     Голова комісії                Мироненко С.В.

 

                                                                                 члени   комісії                           1.Новак Л.С.

                                                                                                                                            2.Шульга О.В.

                                                                                                                                             3.Дойкова В.І.

                                                                                                                                             4.Мурадова С.Г.

                                                                                                                                            5.Куліш С.О.

                                                                                                                                             6.Сивокінь С.В.

               Класний керівник                   Бельчік М.О.

 

            СЛУХАЛИ: Затвердження рейтингу семестрової успішності для  призначення стипендії за результатами екзаменаційної сесії за  І семестр  2016/2017  навчального року  студентам ІІ курсу  групи 20 Топ спеціальності 5.05050201 «Технічне обслуговування і ремонт устаткування підприємств машинобудування»

ПОСТАНОВИЛИ: 1. Враховуючи  оцінки,  одержані  студентами  в період екзаменаційної сесії, затвердити рейтинг академічної успішності студентів ІІ курсу  групи 20 Топ

     

Прізвище, ім`я та по

батькові

Успішність

Середній бал

Примітка

90-100

74-89

60-73

1

Куліш Сергій Олександрович

8

7

-

87,5

 

2

Гурьєв Дмитро Олегович

1

14

-

80,3

 

3

Лихоманов Микола Анатолійович

-

15

-

76,5

 

4

Дідух Денис Олександрович

-

8

7

69,8

 

5

Заремба Сергій Володимирович

-

3

6

69,1

Звільнений: математика, фізика, укр. мова, укр.. літ, іноз. мова, людина і світ

6

Скобенко Яків Олександрович

-

1

14

64,1

 

2.  Включити в рейтинговий список академічної успішності студента із соціальним статусом

Прізвище, ім`я та по

батькові

Успішність

Середній бал

Примітка

90-100

74-89

60-73

1

Крангач Андрій Павлович

-

1

8

63,4

Звільнений: математика, фізика, укр.мова, укр.літ, іноз.мова, людина і світ 

:

присутні:

                                                                                                     Голова комісії                Мироненко С.В.

 

                                                                                                      комісії                           1.Новак Л.С.

                                                                                                                                            2.Шульга О.В.

                                                                                                                                             3.Дойкова В.І.

                                                                                                                                            4.Мурадова С.Г.

                                                                                                                                            5.Куліш С.О.

                                                                                                                                             6.Сивокінь С.В.

                     Класний керівник                  Залевська А.А.

 

            СЛУХАЛИ: Затвердження рейтингу семестрової успішності для  призначення стипендії за результатами екзаменаційної сесії за  І семестр  2016/2017  навчального року  студентам ІІ курсу  групи  20 Ат спеціальності 5.05050307 «Виробництво автомобілів і тракторів»

 

ПОСТАНОВИЛИ:  Враховуючи  оцінки,  одержані  студентами  в період екзаменаційної сесії, затвердити рейтинг академічної успішності студентів ІІ курсу  групи 20 Ат

Прізвище, ім`я та по

батькові

Успішність

Середній бал

Примітка

90-100

74-89

60-73

1

Залєвська Анастасія Ігорівна

15

-

-

91,4

 

2

Федечко Анна Михайлівна

3

11

-

83

 

3

Соловйов Максим Миколайович

3

11

-

80,4

 

4

Щур Максим Анатолійович

3

11

-

79,7

 

5

Вакаренко Дмитро Віталійович

1

13

-

78,4

 

6

Молчанов Микола Михайлович

2

11

1

77

 

7

Железняк Андрій Олександрович

-

5

3

74,5

Звільнений: математика, фізика, укр. мова, укр.. літ, іноз. мова, людина і світ

8

Мелькумов Руслан Артурович

-

11

3

74,2

 

9

Григоренко Дмитр Олександрович

-

7

7

70,36

 

10

Пухленко Валерій Віталійович

-

4

10

67,57

 

11

Євчу Микола Георгійович

-

1

13

64,5

 

12

Ревенко Денис Олександрович

-

1

13

64

 

13

Губогло Михайло Сергійович

-

-

13

62,62

Фіз-ра – звільнений

ПРОТОКОЛ РЕЙТИНГУ

Стипендіальної комісії машинобудівельного  відділення

Від  22.12.2016 року

присутні:

                                                                                                     Голова комісії                Мироненко С.В.

 

                                                                                                      комісії                           1.Новак Л.С.

                                                                                                                                            2.Шульга О.В.

                                                                                                                                             3.Дойкова В.І.

                                                                                                                                            4.Мурадова С.Г.

                                                                                                                                            5.Куліш С.О.

                                                                                                                                             6.Сивокінь С.В.

                                        Класний керівник                  Залевська А.А.

 

            СЛУХАЛИ Затвердження рейтингу семестрової успішності для  призначення стипендії за результатами екзаменаційної сесії за  І семестр  2016/2017  навчального року  студентам ІІ курсу  групи  20 Сот спеціальності 5.05060103 «Монтаж і обслуговування теплотехнічного устаткування і систем теплопостачання»

ПОСТАНОВИЛИ: 1. Враховуючи  оцінки,  одержані  студентами  в період екзаменаційної сесії, затвердити рейтинг академічної успішності студентів ІІ курсу  групи 20 Сот

     

Прізвище, ім`я та по

батькові

Успішність

Середній бал

Примітка

90-100

74-89

60-73

1

Фірінцев Ігор Олегович

3

11

-

81,5

 

2

Аліферов Сергій Іванович

-

11

3

74,86

 

3

Поляков Данило Віталійович

1

1

6

69,25

Звільнений: математика, фізика, укр. мова, укр.. літ, іноз. мова, людина і світ

4

Пономарьов Олександр Володимирович

-

2

6

67,88

Звільнений: математика, фізика, укр. мова, укр.. літ, іноз. мова, людина і світ

5

Мерет Петро Миколайович

-

-

14

61,93

 

2.  Включити в рейтинговий список академічної успішності студента із соціальним статусом

Прізвище, ім`я та по

батькові

Успішність

Середній бал

Примітка

90-100

74-89

60-73

1

Басюк Станіслав Іванович

-

-

14

61,4

 

2

Поляков Данило Віталійович

1

1

6

69,3

Звільнений: математика, фізика, укр. мова, укр.. літ, іноз. мова, людина і світ

ПІДПИСИ:

                                                                   Голова комісії ______________   Мироненко С.В.

                                                                   Члени комісії 1______________  Новак Л.С.

                                                                                           2___________  Шульга О.В.

                                                                                           3 __________   Дойкова В.І

                                                                                           4 ________   Мурадова С.Г.

                                                                                           5 ___________   Куліш С.О.

                                                                                           6 _________   Сивокінь С.В.

                                                                                           7 _________   Залевська А.А.

Категория: Приказы и обьявления | Добавил: Katana | Теги: Протокол рейтінг стіпендія ОАДК МБВ
Просмотров: 61 | Загрузок: 0
Форма входа
Календарь
Праздники сегодня
СКАЙП КОНФЕРЕНЦИЯ
Секретарь Приёмной комиссии в Контакте
Связь с Админом
В КОНТАКТЕ Туда зайти сейчас нельзя. Пишите в: ЦЕ УКРАЇНА Соціальна мережа Моя почта odessa141@ukr.net
Сайт существует

ПОГОДА
ВНИМАНИЕ!!
ГАЗЕТА ОАДК СТО ВЫПУСКИ. НАЖАТЬ ТУТ!!!
САЙТ МІНОСВІТИ
Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України
ПОДСКАЗКИ
Телефонный справочник Украины Одессы и стран СНГ
Радио

Друзья сайта
  • Создать сайт
  • Все для веб-мастера
  • Иволга
  • ">УКРАЇНСЬКІ ПІДРУЧНИКИ ОНЛАЙН!!!
  • > ОТЛИЧНЫЙ САЙТ ПО ОХРАНЕ ТРУДА И ОБЖД ДЛЯ СТУДЕНТОВ И ПРЕПОДАВАТЕЛЕЙ
    Архив записей
    ОАДК © 2017