Пятница, 21.07.2017, 14:36
Приветствую Вас Гость | RSSГлавная | Регистрация | Вход
Меню сайта
НАШИ САЙТЫ
САЙТ ПРЕПОДАВАТЕЛЕЙ МАТЕМАТИКИ ОАДК
Новости сайта
Наш опрос
Как Вы узнали о колледже?
Всего ответов: 1893
Статистика

Онлайн всего: 4
Гостей: 4
Пользователей: 0
ПОЗДРАВЛЯЕМ!
Поздравляем с ДНЕМ СТУДЕНТОВ !! Желаем счастья, здоровья и удачи!!


Наш баннер
Мы будем вам признательны, если вы разместите нашу кнопку у себя на сайте:




Администрация
katana
0-800-507-309
ПЕРЕХОД НА САЙТ Урядова «гаряча лінія» - 1545
Нажатие на картинки увеличит их, а нажатие на квадратик из стрелочек- еще больше увеличит, успехов!
Машинобудівельне відділення
2 семестр 2016-17 н.р.
2 семестр начинается с  * * (2 звездочки)
 





На підставі наказів Одеського національного політехнічного університету № 545 – с від 06.08.2016 року, № 570 – с від 11.08.2016 року,

№ 546 – с від 06.08.2016 року, № 547 – с від 06.08.2016 року, № 571 – с від 11.08.2016 року, № 572 – с від 11.08.2016 року та № 221 від 19.08.2016 року Одеського автомобільно-дорожнього коледжу Одеського національного політехнічного університету

НАКАЗУЮ :

1. Сформувати навчальні групи першого курсу на основі базової загальної середньої освіти за державним замовленням та за кошти фізичних або юридичних осіб по відділеннях:

Група 10І/Топ

10І

Спеціальність 131 «Прикладна механіка»

Спеціалізація «Інструментальне виробництво»

1

Болеско Володимир Миколайович

Б

2

Веснівщук Юрій Олександрович

Б

3

Волченко Владислав Олегович

Б

4

Грізанов Радомир Володимирович

Б

5

Каленик Станіслав Янушович

Б

6

Котовський Максим Віталійович

Б

7

Лятавський Володимир Іванович

Б

8

Мазуренко Яків Сергійович

Б

9

Резніченко Артем Сергійович

Б

10

Самсонніков Іван Олександрович

Б

11

Сафонов Артем Борисович

Б

12

Сивокінь Соф’я Валентинівна

Б

13

Снігуров Олександр Олександрович

Б

14

Церковнюк Ярослав Олегович

Б

15

Чифліклі Роман Борисович

Б

10Топ

Спеціальність 131 «Прикладна механіка»

Спеціалізація «Технічне обслуговування і ремонт устаткування підприємств машинобудування»

1

Бондар Олег Віталійович

Б

 

2

Гетман Денис Сергійович

Б

дитина –

сирота

3

Гунівенко Євгеній Сергійович

Б

 

4

Довгань Андрій Вікторович

Б

 

5

Лановой Євген Євгенович

Б

 

6

Пасісніченко Олег Юрійович

Б

 

7

Сосков Нікіта Михайлович

Б

 

8

Стас Іван Іванович

Б

 

9

Яровенчук Олександр Миколайович

Б

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Група 10Ат/Сот

10Ат

Спеціальність 133 «Галузеве машинобудування»

Спеціалізація «Виробництво автомобілів і тракторів»

1

Авілкін Едуард Едуардович

Б

2

Білоніжко Владислав Володимирович

Б

3

Вурвант Ернест Романович

Б

4

Георгієв Кирило Олександрович

Б

5

Джура Юрій Сергійович

Б

6

Доценко Євгеній Андрійович

Б

7

Кіяшко Андрій Володимирович

Б

8

Постевой Олександр Іванович

Б

9

Тарасов Іван Андрійович

Б

10

Татар Максим Олексійович

Б

11

Швець Богдан Русланович

Б

12

Шульц Владислав Юрійович

Б

13

Яковлев Богдан Володимирович

Б

10Сот

Спеціальність 144 «Теплоенергетика»

Спеціалізація «Монтаж і обслуговування теплотехнічного устаткування і систем теплопостачання»

 

1

Буханець Олександр Олегович

Б

2

Дідух Андрій Олександрович

Б

3

Ковальчук Павло Олександрович

Б

4

Красицький Костянтин Анатолійович

Б

5

Крохмаль Олександр Олександрович

Б

6

Муренко Іван Васильович

Б

7

Нейкович Вадим Петрович

Б

8

Топал Степан Миколайович

Б

Поповнити навчальні групи другого курсу на основі повної загальної середньої освіти та на основі освітньо-кваліфікаційного рівня кваліфікованого робітника за державним замовленням та за кошти фізичних або юридичних осіб по відділеннях:

Група 20І/Топ

20І

Спеціальність 5.05050301 «Інструментальне виробництво»

1

Козак Максим Юрійович

Б

2

Сотніков Андрій Олегович

Б

20Топ

Спеціальність 5.05050201 «Технічне обслуговування і ремонт устаткування підприємств машинобудування»

1

Єрмаков Сергій Романович

Б

 

2

Завада Сергій Олександрович

Б

 

3

Заремба Сергій Володимирович

Б

 

4

Крангач Андрій Павлович

Б

дитина -сирота

Група 20Ат/Сот

20Ат

Спеціальність 5.05050307 «Виробництво автомобілів і тракторів»

1

Апруда Ліліан Ліліанович

Б

2

Железняк Андрій Олександрович

Б

3

Шкурина Сергій Олександрович

К

 

20Сот

Спеціальність 5.05060103 «Монтаж і обслуговування

теплотехнічного устаткування і систем теплопостачання»

1

Поляков Данило Віталійович

Б

дитина - сирота

2

Пономарьов Олександр Володимирович

Б

 

 

 

Форма входа
Календарь
«  Июль 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Праздники сегодня
СКАЙП КОНФЕРЕНЦИЯ
Секретарь Приёмной комиссии в Контакте
Связь с Админом
В КОНТАКТЕ Туда зайти сейчас нельзя. Пишите в: ЦЕ УКРАЇНА Соціальна мережа Моя почта odessa141@ukr.net
Сайт существует

ПОГОДА
ВНИМАНИЕ!!
ГАЗЕТА ОАДК СТО ВЫПУСКИ. НАЖАТЬ ТУТ!!!
САЙТ МІНОСВІТИ
Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України
ПОДСКАЗКИ
Телефонный справочник Украины Одессы и стран СНГ
Радио

Друзья сайта
  • Создать сайт
  • Все для веб-мастера
  • Иволга
  • ">УКРАЇНСЬКІ ПІДРУЧНИКИ ОНЛАЙН!!!
  • > ОТЛИЧНЫЙ САЙТ ПО ОХРАНЕ ТРУДА И ОБЖД ДЛЯ СТУДЕНТОВ И ПРЕПОДАВАТЕЛЕЙ
    Архив записей
    ОАДК © 2017