Вторник, 23.04.2024, 19:54
Приветствую Вас Гость | RSSГлавная | Регистрация | Вход
Меню сайта
Категории раздела
Нормативные документы [0]
Приказы и обьявления [1]
Информация для родителей [2]
НАШИ САЙТЫ
САЙТ ПРЕПОДАВАТЕЛЕЙ МАТЕМАТИКИ ОАДК
Новости сайта
Наш опрос
Как Вы узнали о колледже?
Всего ответов: 2011
Статистика

Онлайн всего: 2
Гостей: 2
Пользователей: 0
ПОЗДРАВЛЯЕМ!
Поздравляем с ДНЕМ СТУДЕНТОВ !! Желаем счастья, здоровья и удачи!!


Наш баннер
Мы будем вам признательны, если вы разместите нашу кнопку у себя на сайте:




Администрация
katana
0-800-507-309
ПЕРЕХОД НА САЙТ Урядова «гаряча лінія» - 1545
Главная » Файлы » Машиностроительное отделение » Информация для родителей

Машинобудівельне відділення ОАДК ОНПУ ХАРАКТЕРИСТИКА СПЕЦИАЛЬНОСТЕЙ на 01.01.2015 НАЖАТЬ ТУТ!!!
[ Скачать с сервера (82.7 Kb) ] 31.01.2014, 13:53

Заввідділенням Шульга Ольга Василівна

Контактний телефон 723 02 20 (048) 732-02-20

 

Виробництво автомобілів і тракторів

 За роки існування підготовлено 3474 молодших спеціалістів. Випускники можуть працювати техніками – механіками, техніками на заводах, АТП, СТО та інших. Спеціальність забезпечена необхідним обладнанням, студенти навчаються в добре обладнаних  аудиторіях та лабораторіях. Усі види навчальних практик проходять у майстернях технікуму, а технологічну і переддипломну практики проходять на підприємствах галузі. Разом з дипломом випускники отримують права водія категорії «В» і «С».

Інструментальне виробництво

  У коледжі спеціальність «Інструментальне виробництво» була заснована у 1927 році. З цього часу було випущено понад 1300 спеціалістів техніків-технологів, які добре зарекомендували себе на різних підприємствах України.

  Молодший спеціаліст технолог «Інструментального виробництва» працює в  інструментальних, механічних цехах, технологічних бюро, у відділах головного технолога, головного конструктора заводів та науково-дослідних інститутів.

Спеціальність 5.05050201 Технічне обслуговування і ремонт устаткування підприємств машинобудування
 Напряму 6.050502 Інженерна механіка

Машинобудування та металообробка є розвинутою галуззю промисловості України в цілому та її південного регіону зокрема. Значення машинобудівельного комплексу для економіки країни надзвичайно велике. Підприємства галузі виробляють машини та обладнання, які використовуються у промисловості, сільському господарстві, побуті та транспорті.

 Багатогалузева структура машинобудування та металообробки, їх техніко-економічні особливості обумовлюють специфіку розміщення різних галузей.
Вирішальне значення при цьому мають такі фактори, як споживний, трудовий, науковий та, особливо, зручне транспортно-географічне розташування, а у південному регіоні ідеальний варіант – поєднання всіх факторів.
На підставі вищезазначеного спеціальність 5.05050201 «Технічне обслуговування і ремонт устаткування підприємств машинобудування» є затребуваною, оскільки виробниче обладнання вимагає регулярного та кваліфікованого обслуговування. На сучасних підприємствах витрати на технічне обслуговування досить високі.       Кваліфіковані фахівці здатні забезпечити зниження цих витрат, що є важливим фактором зниження собівартості продукції та забезпечення конкурентної спроможності підприємств на ринку.

  Технічне обслуговування - це перелік робіт, які виконуються між ремонтами устаткування та дозволяють забезпечити необхідний рівень надійности роботи.
В процесі навчання поєднано теоретичну та практичну підготовку, що надає студентам можливість опанувати майбутню професію. Під час практичної підготовки на підприємствах машинобудування студенти одержують робочу професію – токар другого розряду.
Фахівці працюють в системі технічного сервісу на посадах: механіків, головних механіків, майстрів, старших майстрів, начальників цехів,технік з автоматизації виробничих процесів, технік з експлуатації та ремонту устаткування, технік з механізації трудомістких процесів,технік-конструктор, технік-технолог, технік з підготовки виробництва, технік з підготовки технічної документації.

  Викладання навчальних дисциплін при підготовці фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста зі спеціальності 5.05050201 «Обслуговування і ремонт устаткування підприємств машинобудування» здійснюють викладачі, які мають за дипломом відповідну фахову вищу освіту.
У результаті навчання студент повинен знати: основи технології машинобудування, призначення підйомно-транспортних машин, будову та принцип дії технологічного устаткування, методи проведення ремонтів.
Уміти: складати технічну документацію за всіма стадіями обслуговування технологічного обладнання від проектування до ремонтів, призначати змащувальні матеріали, виконувати економічні розрахунки, застосовувати підйомно-транспортні засоби.
Володіти: знаннями за всіма стадіями обслуговування технологічного обладнання від проектування до ремонту.

Професійні знання студенти здобувають при вивченні дисциплін:
- Основи охорони праці
- Технологічне устаткування ливарних, ковальсько-пресових та термічних цехів
- Технологічне устаткування механоскладальних і ремонтних цехів
- Технічне обслуговування, ремонт і монтаж технологічного устаткування
- Економіка та організація підприємства
- Основи менеджменту та маркетингу
- Основи обробки матеріалів і інструмент
- Підйомно-транспортне устаткування
- Механізація та автоматизація виробничих процесів у машинобудуванні
- Технологія машинобудування
- Технологічні основи та програмування для верстатів з ЧПУ
- Основи проектування пристроїв для ремонту технологічного устаткування
- Технічне нормування робіт у ремонтно-механічних цехах
- Організація, планування та економіка ремонтних робіт
- Виробнича практика
- Дипломне проектування
  Випускники коледжу можуть продовжувати навчання у Одеському національному політехнічному університеті відповідно до обраного фаху за прискореною формою підготовки (зараховуються на ІІІ курс ОНПУ).

Молодший спеціаліст-механік може працювати на підприємствах:

  • у відділі головного механіка, в ремонтно-механічних, механічних, складальних, інструментальних, ливарних, термічних та інших цехах;
  • у відділах на посадах: механіка, майстра, диспетчера;
  • інспектором з устаткування;
  • технологом;
  • конструктором;
  • в науково-дослідницьких організаціях.

Молодший спеціаліст-механік може працювати на робочих місцях у цехах підприємств, пов’язаних з монтажем, налагодженням, випробуванням, експлуа-тацією, технічним обслуговуванням, ремонтом складної техніки, де потрібний підвищений рівень професійної підготовки.

Нова спеціальність! на  01.01. 2015

Спеціальність 5.05060103 Монтаж і обслуговування теплотехнічного устаткування і систем теплопостачання напряму
6.050601  Енергетика та енергетичне машинобудування

Код галузі 0506 Назва галузі знань Енергетика та енергетичне машинобудування      Код напряму 6.050601       Назва напряму підготовки Енергетика та енергетичне машинобудування       Код спеціальності 5.05060103               Назва спеціальності Монтаж і обслуговування теплотехнічного устаткування і систем теплопостачання

Характеристика:

Кваліфікація: технік-теплотехнік
Термін навчання: 3 роки 8 місяців - база 9 класів
                              
кваліфікаційна характеристика

Молодший спеціаліст може працювати і забезпечувати обслуговування засобів і систем теплопостачання та теплотехнічного обладнання на підприємствах, в господарствах, в енергетичних цехах заводів, в науково-дослідних і проектних інститутах, проектно-конструкторських бюро.

Молодший спеціаліст призначається для професійної діяльності з пректування, виготовлення, монтажу, налагодження і експлуатації об’єктів теплового господарства та енергетичних цехів на підприємствах і фірмах всіх форм власності.

Вид  діяльності або посада:

  • начальник теплового району;
  • начальник паросилового цеху;
  • начальник котельної;
  • майстер теплових мереж;
  • майстер котельної;
  • мехнік групи експлуатації; керівник налаштовувальної групи;
  • технік налаштову вальної групи;
  • майстер ремонтного цеху;
  • бригадир ремонтної групи;
  • технік проектувальної групи.

Випускники цієї спеціалізації завжди затребувані в різних галузях промисловості: енергетики, металургії, машинобудуванні, хімічній і харчовій промисловості, медицині, комунальному господарстві.

Інженери-теплотехніки активно беруть участь в розробці таких об'єктів, як установки кріогенної техніки, кондиціювання повітря, зріджування газів, охолодження високотемпературних поверхонь, теплонапружених елементів конструкцій. Велика роль теплотехніків у розробці та вдосконаленні систем утилізації теплової енергії, створення безвідходних технологій, розробці сучасних систем централізованого та децентралізованого теплопостачання.

Інженери-теплотехніки - фахівці в галузі проектування, монтажу та наладки теплотехнологічних ліній і установок для виробництва молочних, м'ясних та кондитерських виробів, виробництва цукру, переробки та зберігання зерна. Вони орієнтовані в роботі на оптимізацію теплоенергозабезпечення підприємств, у тому числі генерації, розподілу та споживання енергії; підготовлені для виробничо-технологічної, експлуатаційної і конструкторської діяльності, створення безвідходних технологій, використання вторинних енергоресурсів та вирішення екологічних проблем.

Категория: Информация для родителей | Добавил: Katana | Теги: машинобудівельне відділення ОАДК ОН
Просмотров: 1298 | Загрузок: 26
Форма входа
Календарь
Праздники сегодня
СКАЙП КОНФЕРЕНЦИЯ
Секретарь Приёмной комиссии в Контакте
Связь с Админом
В КОНТАКТЕ Туда зайти сейчас нельзя. Пишите в: ЦЕ УКРАЇНА Соціальна мережа Моя почта odessa141@ukr.net
Сайт существует

ПОГОДА
ВНИМАНИЕ!!
ГАЗЕТА ОАДК СТО ВЫПУСКИ. НАЖАТЬ ТУТ!!!
САЙТ МІНОСВІТИ
Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України
ПОДСКАЗКИ
Телефонный справочник Украины Одессы и стран СНГ
Радио

Друзья сайта
  • Создать сайт
  • Все для веб-мастера
  • Иволга
  • ">УКРАЇНСЬКІ ПІДРУЧНИКИ ОНЛАЙН!!!
  • > ОТЛИЧНЫЙ САЙТ ПО ОХРАНЕ ТРУДА И ОБЖД ДЛЯ СТУДЕНТОВ И ПРЕПОДАВАТЕЛЕЙ
    Архив записей
    ОАДК © 2024