Пятница, 24.11.2017, 16:32
Приветствую Вас Гость | RSSГлавная | Регистрация | Вход
Меню сайта
Категории раздела
Нормативные документы [2]
Приказы и объявления [4]
Информация для родителей [2]
НАШИ САЙТЫ
САЙТ ПРЕПОДАВАТЕЛЕЙ МАТЕМАТИКИ ОАДК
Новости сайта
Наш опрос
Как Вы узнали о колледже?
Всего ответов: 1912
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
ПОЗДРАВЛЯЕМ!
Поздравляем с ДНЕМ СТУДЕНТОВ !! Желаем счастья, здоровья и удачи!!


Наш баннер
Мы будем вам признательны, если вы разместите нашу кнопку у себя на сайте:




Администрация
katana
0-800-507-309
ПЕРЕХОД НА САЙТ Урядова «гаряча лінія» - 1545
Главная » Файлы » Дорожно - строительное отделение » Приказы и объявления

Список студентов нового набора по группам Дорожное отделение 2017/18
26.08.2010, 23:01

На підставі наказів Одеського національного політехнічного університету № 594 – с від 31 липня 2017 року, № 628-с, 629-с і № 630-с від 07 серпня 2017 року, № 638-с від 10 серпня 2017 року, № 662-с, № 663 – с та 664-с від 14 серпня 2017 року, № 683-с, 684-с та № 685 – с від 17 серпня 2017 року

1. Сформувати навчальні групи Одеського автомобільно-дорожнього коледжу Одеського національного політехнічного університету для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодший спеціаліст та ступеню вищої освіти бакалавра за списком:

1.1 Перший курс на основі базової загальної середньої освіти за державним замовленням та за рахунок коштів фізичних або юридичних осіб по відділеннях:

Дорожньо-будівельне відділення

Спеціальність 133 «Галузеве машинобудування»

Спеціалізація «Експлуатація та ремонт підйомно-транспортних, будівельних і дорожніх машин і обладнання»

Група 10 М

1 Арнаутов Анатолій Сергійович Б

2 Блажко Дмитро Олександрович Б

3 Буда Дмитро Сергійович К

4 Варламов Артем Євгенійович Б

5 Васенда Микита Олександрович Б

6 Георгієв Валерій Сергійович Б

7 Григор’єв Віктор Валентинович Б        Батько учасник бойових дій

8 Димитренко Дмитро Віталійович Б

9 Жеков Вячеслав Олексійович К

10 Златов Ігор В’ячеславович Б

11 Злочевський Андрій Сергійович Б

12 Козак Владислав Віталійович Б

3 Ністрян Сергій Андріанович Б

14 Одарчук Сергій Ярославович Б

15 Панчев Богдан Віталійович Б

16 Першин Олександр Олександрович Б

17 Прібиш Артем Олексійович Б 1

8 Ревенко Дмитро Сергійович Б 1

9 Рудковський Юрій Олександрович Б

20 Секу Сергій Володимирович Б

21 Сокуренко Роман Сергійович Б

22 Статков Костянтин Олександрович Б

23 Стенін Валерій Олександрович Б

24 Стоянов Дмитро Федорович Б

25 Чендаков Олександр Олексійович Б

Спеціальність 192 «Будівництво та цивільна інженерія»

Спеціалізація «Будівництво, експлуатація і ремонт автомобільних доріг і аеродромів»

Група 10 Д

1 Боршинський Максим Володимирович Б

2 Булак Костянтин Сергійович Б

3 Бурлака Вадим Сергійович Б

4 Гаголін Вячеслав Олександрович Б

5 Горохов Олександр Олегович Б

6 Краснянський Олександр Павлович Б

7 Мельников Ігор Олександрович Б

8 Мудряк Сергій Сергійович Б

9 Оржиховський Андрій Дмитрович Б

10 Романовський ІванСергійович Б

11 Титаренко Валерій Олександрович Б

12 Труханов Богдан Геннадійович Б

13 Хачатрян Михайло Хачатурович Б

14 Церконюк Владислав Сергійович Б

5 Ялишев Максим Євгенович Б                 Батько учасник бойових дій

 

1.2 Перший курс на основі повної загальної середньої освіти за державним замовленням та за рахунок коштів фізичних або юридичних осіб по відділенню: Дорожньо-будівельне відділення:

Спеціальність 133 «Галузеве машинобудування»

Спеціалізація «Експлуатація та ремонт підйомно-транспортних, будівельних і дорожніх машин і обладнання»

Група 10 Мсп

1 Антихович Дмитро Сергійович К

2 Бабан Костянтин Вікторович Б

3 Байшев Станіслав Олександрович Б

4 Батанов Микола Юрійович Б

5 Борсук Микита Олександрович Б

6 Брадарський Сергій Іванович Б

7 Гуляк Максим Анатолійович Б

8 Гусенков Олексій Олексійович Б

9 Кримінський Микола Олександрович Б

10 Лавренюк Ігор Володимирович К

11 Марков Олександр Олегович К

12 Муляревич Дмитро Валерійович К        Інвалід ІІІ групи

13 Паньків Олексій Дмитрович Б

14 Петров ДмитроВалерійович Б

15 Полюганич Іван Вікторович Б

16 Умрихін Олександр Сергійович Б

17 Усатенко Дмитро Олександрович Б

18 Усов Максим Олексійович Б

19 Федін Сергій Олегович Б

20 Чепляков Іван Арсенійович К 21 Чулков Сергій Олегович Б

 

2. Поповнити навчальні групи другого курсу на основі повної загальної середньої освіти та на основі освітньо-кваліфікаційного рівня кваліфікованого робітника за державним замовленням та за рахунок коштів фізичних або юридичних осіб по відділеннях:

Дорожньо-будівельне відділення

Спеціальність 192 Будівництво та цивільна інженерія

Спеціалізація «Будівництво, експлуатація і ремонт автомобільних доріг і аеродромів»

Група 20 Д

1 Баньковський Євгеній Петрович К

2 Кравченко Костянтин Романович К

Спеціальність 133 «Галузеве машинобудування»

Спеціалізація «Експлуатація та ремонт підйомно - транспортних, будівельних і дорожніх машин і обладнання»

Група 20 М

1 Урісь Владислав Іванович К

Категория: Приказы и объявления | Добавил: Katana | Теги: Список студентов нового набора по г
Просмотров: 2720 | Загрузок: 0
Форма входа
Календарь
Праздники сегодня
СКАЙП КОНФЕРЕНЦИЯ
Секретарь Приёмной комиссии в Контакте
Связь с Админом
В КОНТАКТЕ Туда зайти сейчас нельзя. Пишите в: ЦЕ УКРАЇНА Соціальна мережа Моя почта odessa141@ukr.net
Сайт существует

ПОГОДА
ВНИМАНИЕ!!
ГАЗЕТА ОАДК СТО ВЫПУСКИ. НАЖАТЬ ТУТ!!!
САЙТ МІНОСВІТИ
Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України
ПОДСКАЗКИ
Телефонный справочник Украины Одессы и стран СНГ
Радио

Друзья сайта
  • Создать сайт
  • Все для веб-мастера
  • Иволга
  • ">УКРАЇНСЬКІ ПІДРУЧНИКИ ОНЛАЙН!!!
  • > ОТЛИЧНЫЙ САЙТ ПО ОХРАНЕ ТРУДА И ОБЖД ДЛЯ СТУДЕНТОВ И ПРЕПОДАВАТЕЛЕЙ
    Архив записей
    ОАДК © 2017