Пятница, 24.11.2017, 16:30
Приветствую Вас Гость | RSSГлавная | Регистрация | Вход
Меню сайта
Категории раздела
Нормативные документы [1]
Приказы и объявления [5]
Информация для родителей [3]
НАШИ САЙТЫ
САЙТ ПРЕПОДАВАТЕЛЕЙ МАТЕМАТИКИ ОАДК
Новости сайта
Наш опрос
Как Вы узнали о колледже?
Всего ответов: 1912
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
ПОЗДРАВЛЯЕМ!
Поздравляем с ДНЕМ СТУДЕНТОВ !! Желаем счастья, здоровья и удачи!!


Наш баннер
Мы будем вам признательны, если вы разместите нашу кнопку у себя на сайте:




Администрация
katana
0-800-507-309
ПЕРЕХОД НА САЙТ Урядова «гаряча лінія» - 1545
Главная » Файлы » Автомобильное отделение » Приказы и объявления

Списки студентов нового набора по группам автомобильное отделение 2017/18
26.08.2010, 23:04

На підставі наказів Одеського національного політехнічного університету № 594 – с від 31 липня 2017 року, № 628-с, 629-с і № 630-с від 07 серпня 2017 року, № 638-с від 10 серпня 2017 року, № 662-с, № 663 – с та 664-с від 14 серпня 2017 року, № 683-с, 684-с та № 685 – с від 17 серпня 2017 року

НАКАЗУЮ :

1. Сформувати навчальні групи Одеського автомобільно-дорожнього коледжу Одеського національного політехнічного університету для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодший спеціаліст та ступеню вищої освіти бакалавра за списком:

1.1 Перший курс на основі базової загальної середньої освіти за державним замовленням та за рахунок коштів фізичних або юридичних осіб по відділеннях:

Автомобільне відділення

Спеціальність 274 «Автомобільний транспорт»

Спеціалізація «Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів»

Група 10 То

1 Агарков Денис Вадимович Б

2 Астрахов Владислав Сергійович Б

3 Вдовіченко Дмитро Олександрович Б

4 Гандула Олексій Валентинович Б

5 Євдокименко Андрій Володимирович Б

6 Зубрицький Дмитро Русланович Б

7 Ігнатов Владислав Денисович Б              Батько учасник бойових дій

8 Касьяненко Дмитро Сергійович К

9 Кефелі Ігор Дмитрович Б                         Дитина-сирота

10 Коваленко Артем Тарасович Б

11 Кравцов Денис Віталійович Б

12 Лещенко В’ячеслав Валерійович Б

13 Морозов Павло Миколайович К

14 Півовар Данило Костянтинович Б

15 Препелиця Дмитро Сергійович Б

16 Радіщенко Артем Миколайович Б

17 Рахмонжонов Жавохірбек Комінжон угли К

18 Робул Олександр Вікторович Б

19 Ткач Станіслав Вікторович Б

20 Фомін Володимир Олексійович Б

21 Циватий Олег Романович Б

22 Шмигун Артур Михайлович Б

23 Янковий Ігор Володимирович Б

Група 11 То

1 Андрющенко Артем Володимирович Б

2 Бондаренко Вадим Сергійович Б

3 Ватан Іван Костянтинович Б

4 Волков Володимир Андрійович Б

5 Волонтьор Валерій Анатолійович Б

6 Зархі Данило Германович Б

7 Іванов Володимр Ігорович Б

8 Ігнатьєв Нікіта Олександрович Б

9 Карпенко Леонід Юрійович Б

10 Корлетар Сергій Васильович Б

11 Кучерина Дмитро Вадимович Б

12 Лебзяк Денис Віталійович Б

13 Левенець Євген Романович К

14 Ляшенко Андрій Андрійович Б

15 Мардар Денис Вячеславович К

16 Нікіфоров Олександр Олексійович Б           Дитина-сирота

17 Пеліван Сергій Сергійович Б

18 Препелиця Ігор Володимирович Б

19 Ремнєв Юрій Вікторович Б

20 Стромець Юрій Володимирович Б

21 Тарасов Андрій Олегович Б

22 Татауш Віктор Петрович Б

23 Царан Захарій Сергйович  Б

Спеціальність 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» Спеціалізація «Обслуговування та ремонт електроустаткування автомобілів і тракторів»

Група 10 Тое

1 Багно Денис Вадимович Б

2 Баков Артем Олексійович Б

3 Бурлака Владислав Сергійович Б

4 Верховод Юрій Романович Б

5 Волк Дмитро Валерійович Б

6 Волков Денис Михайлович Б

7 Галай Олексій Ігорович Б

8 Гирля Данило Геннадійович Б

9 Гроздєв Дем’ян Анатолійович Б

10 Димов Вадим Анатолійович Б

11 Іванов Даниїл Олегович Б

12 Ігнатенко Володимир Васильович Б

13 Кінєв Степан Геннадійович Б

14 Кокарєв Олександр Валерійович Б             Дитина-сирота

15 Крупник Богдан Романович Б

16 Марчук Вячеслав Олегович Б

17 Омельчук Євгеній Сергійович Б

18 Поліщук Євген Михайлович Б

19 Рошиор Костянтин Олександрович Б

20 Сокура Сергій Сергійович Б

21 Стайков Михайло Іванович Б

22 Тарасов Павло Іванович Б

23 Хортюк Андрій Андрійович Б

Спеціалізація «Монтаж і експлуатація засобів автоматики електричних систем» Група 10 Аес

1 Арабінський Микита Валерійович Б

2 Бойко Дмитро Сергійович Б

3 Васильченко Роман Сергійович Б

4 Захаренко Микита Вікторович Б

5 Зима Нікола Вадимович Б

6 Копиченко Володимир Олександрович Б

7 Матових Ілля Олександрович Б

8 Михайлов Михайло Степанович Б

9 Монахов Віктор Валерійович Б

10 Нішко Андрій Андрійович Б

11 Орман Михайло Іванович К

12 Пєнєв Юрій Вячеславович Б

13 Слідянський Максим Сергійович Б

14 Траченко Станіслав Володимирович Б

15 Уранковський Станіслав Іванович Б

16 Фертиченко Андрій Олександрович Б

17 Янакі Григорій Георгійович Б

18 Яриш Володимир Миколайович Б

 

2. Поповнити навчальні групи другого курсу на основі повної загальної середньої освіти та на основі освітньо-кваліфікаційного рівня кваліфікованого робітника за державним замовленням та за рахунок коштів фізичних або юридичних осіб по відділеннях:

Автомобільне відділення

Спеціальність 274 «Автомобільний транспорт»

Спеціалізація «Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів»

Група 20 То

1 Борумбей Вячеслав Вікторович К

2 Єднаков Артем Дмитрович К

3 Ільчишин Андрій Павлович Б

4 Корнійчук Назар Володимирович К

5 Мирошниченко Денис Сергійович К     Дитина - сирота

6 Олей Євген Вячеславович К

Група 21 То

1 Датій Михайло Олександрович К

2 Дудка Василь Євгенійович К

3 Карагенов Іван Іванович К

4 Люлява Олександр Володимирович К

5 Ротарь Михайло Олександрович К

6 Чевгонюк Андрій Андрійович К

7 Омельченко Максим Олександрович Б

8 Райлян Олександр Костянтинович Б

Спеціальність 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» Спеціалізація «Обслуговування та ремонт електроустаткування автомобілів і тракторів»

Група 20 Тое

1 Волковський Владислав Анатолійович Б

2 Гуйван Олександр Олександрович К

3 Демченко Денис Юрійович К

4 Мамроцький Вадим Олегович К

5 Новосад Костянтин Олександрович К

6 Прач Костянтин Леонідович К

Спеціалізація «Монтаж і експлуатація засобів автоматики електричних систем» Група 20 Аес

1 Бакал Володимир Васильович К

2 Бишляга Дмитро Васильович К

3 Клименко Сергій Сергійович К

4 Кованжи Олександр Михайлович К

5 Коструб Ілля Олександрович Б

Категория: Приказы и объявления | Добавил: Katana | Теги: Автомобільне відділення ОАДК ОНПУ, список студентов по группам ОАДК
Просмотров: 3173 | Загрузок: 0
Форма входа
Календарь
Праздники сегодня
СКАЙП КОНФЕРЕНЦИЯ
Секретарь Приёмной комиссии в Контакте
Связь с Админом
В КОНТАКТЕ Туда зайти сейчас нельзя. Пишите в: ЦЕ УКРАЇНА Соціальна мережа Моя почта odessa141@ukr.net
Сайт существует

ПОГОДА
ВНИМАНИЕ!!
ГАЗЕТА ОАДК СТО ВЫПУСКИ. НАЖАТЬ ТУТ!!!
САЙТ МІНОСВІТИ
Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України
ПОДСКАЗКИ
Телефонный справочник Украины Одессы и стран СНГ
Радио

Друзья сайта
  • Создать сайт
  • Все для веб-мастера
  • Иволга
  • ">УКРАЇНСЬКІ ПІДРУЧНИКИ ОНЛАЙН!!!
  • > ОТЛИЧНЫЙ САЙТ ПО ОХРАНЕ ТРУДА И ОБЖД ДЛЯ СТУДЕНТОВ И ПРЕПОДАВАТЕЛЕЙ
    Архив записей
    ОАДК © 2017