Пятница, 28.07.2017, 10:43
Приветствую Вас Гость | RSSГлавная | Регистрация | Вход
Меню сайта
Категории раздела
Нормативные документы [2]
Приказы и объявления [4]
Информация для родителей [2]
НАШИ САЙТЫ
САЙТ ПРЕПОДАВАТЕЛЕЙ МАТЕМАТИКИ ОАДК
Новости сайта
Наш опрос
Как Вы узнали о колледже?
Всего ответов: 1894
Статистика

Онлайн всего: 3
Гостей: 3
Пользователей: 0
ПОЗДРАВЛЯЕМ!
Поздравляем с ДНЕМ СТУДЕНТОВ !! Желаем счастья, здоровья и удачи!!


Наш баннер
Мы будем вам признательны, если вы разместите нашу кнопку у себя на сайте:




Администрация
katana
0-800-507-309
ПЕРЕХОД НА САЙТ Урядова «гаряча лінія» - 1545
Главная » Файлы » Дорожно - строительное отделение » Приказы и объявления

Список студентов нового набора по группам Дорожное отделение 2015/16
26.08.2010, 23:01

На підставі наказів Одеського національного політехнічного університету № 545 – с від 06.08.2016 року, № 570 – с від 11.08.2016 року,

№ 546 – с від 06.08.2016 року, № 547 – с від 06.08.2016 року, № 571 – с від 11.08.2016 року, № 572 – с від 11.08.2016 року та № 221 від 19.08.2016 року Одеського автомобільно-дорожнього коледжу Одеського національного політехнічного університету

НАКАЗУЮ :

1. Сформувати навчальні групи першого курсу на основі базової загальної середньої освіти за державним замовленням та за кошти фізичних або юридичних осіб по відділеннях:

Дорожньо-будівельне

Група 10М

Спеціальність 133 «Галузеве машинобудування»

Спеціалізація «Експлуатація та ремонт підйомно-транспортних, будівельних і дорожніх машин і обладнання»

 

1

Амуров Володимир Володимирович

Б

 

2

Бакалов Владислав Андрійович

Б

 

3

Басюк Іван Іванович

Б

дитина - сирота

4

Бочковаров Дмитро Сергійович

Б

 

5

Гаврилов Яків Романович

Б

 

6

Гайдай Дмитрій Олександрович

Б

 

7

Гученко Віталій Олександрович

Б

 

8

Димитров  Іван Павлович

Б

 

9

Дунець Максим Андрійович

Б

 

10

Єпур Данило Леонідович

Б

 

11

Єрзанкін Максим Анатолійович

Б

 

12

Зглімбія Валентин Едуардович

Б

 

13

Керильченко Сергій Сергійович

Б

 

14

Коєв Олег Миколайович

Б

 

15

Колопенюк Марк Олександрович

Б

 

16

Константінов Сергій Сергійович

Б

 

17

Кравцов Ростислав Володимирович

Б

 

18

Малєєв Євгеній Олександрович

Б

 

19

Мєховніков Микола Олександрович

Б

 

20

Островський Олександр Сергійович

Б

 

21

Охотський Владислав Артемович

Б

 

22

Пащенко Денис Олегович

Б

 

23

Пронцель Едурд Миколайович

Б

 

24

Соколенко Ростислав Ігорович

Б

 

25

Тельпіс Іван Валерійович

Б

 

26

Червяков Олександр Олексійович

Б

 

27

Шворак Дмитро Олегович

Б

 

 

Група 10Д

Спеціальність 192 «Будівництво та цивільна інженерія»  Спеціалізація «Будівництво, експлуатація і ремонт автомобільних

доріг і аеродромів»

 

1

Абдулаєв Ренат Магомедович

Б

2

Аветісян Норік Арменович         

Б

3

Беженар Олександр Олександрович

Б

4

Бєлий Олександр Андрійович

Б

5

Войцеховський Віталій Антонович

Б

6

    Жебженяк Олександр Вікторович

Б

7

Земцев Ілля Леонідович

Б

8

Каракатиця Вячеслав Іванович

Б

9

Кесь Давид Едуардович

Б

10

Клевчук Дмитро Юрійович

Б

11

Ковальов Микита Анатолійович

Б

12

Король Павло Володимирович

Б

13

Немировський Олег Русланович

Б

14

Урсул Віталій Віталійович

Б

15

    Цапко Андрій Сергійович

Б

16

Чалий Сергій Сергійович

Б

17

Шевченко Артур Сергійович

Б

 

2. Сформувати навчальну групу другого курсу на основі повної загальної середньої освіти за державним замовленням та за кошти фізичних або юридичних осіб по відділенню:

 

Дорожньо-будівельне

Група 20Мсп

Спеціальність 133 «Галузеве машинобудування»

Спеціалізація «Експлуатація та ремонт підйомно-транспортних, будівельних і дорожніх машин і обладнання»

 

1

Вовченко Руслан Олександрович

Б

 

2

Голованюк Олександр Олександрович

Б

 

3

Гурський Олександр Сергійович

Б

 

4

Дімов Андрій Романович

Б

 

5

Затолоцький Андрій Віталійович

Б

 

6

Іващенко  Юрій Вікторович

Б

 

7

Кузнєцов Сергій Віталійович

Б

 

8

Лякшев Вадим Павлович

К

 

9

Мальнев Руслан Ельчінович

Б

дитина - сирота

10

Мандриченко Андрій Олександрович

Б

 

11

Моргун Вячеслав Олександрович

Б

 

12

Павленко Григорій Дмитрович

Б

 

13

Петренко  Євген Вікторович

Б

 

14

Попик Тетяна Вікторівна

Б

 

15

Потелещенко Дмитро Вячеславович

Б

 

16

Сафрошин Сергій Сергійович

Б

 

17

Сєров Микола Олегович

К

 

18

Татаров Михайло Михайлович

Б

 

19

Хижко Артур Павлович

Б

 

20

Чебан  Геннадій Євгенович

Б

 

3. Поповнити навчальні групи другого курсу на основі повної загальної середньої освіти та на основі освітньо-кваліфікаційного рівня кваліфікованого робітника за державним замовленням та за кошти фізичних або юридичних осіб по відділеннях:

Дорожньо-будівельне

Група 20М

Спеціальність 5.05050204 «Експлуатація та ремонт підйомно-транспортних, будівельних і дорожніх машин і обладнання»

1

Баландін Євгеній Юрійович

К

2

Білоус Андрій Миколайович

К

3

Старостін Єгор Олексійович

Б

4

Стойнов Максим Іванович

К

5

Тіманцовський Володимир Вікторович

Б

 

 

Група 20Д

Спеціальність 5.06010109 «Будівництво, експлуатація

і ремонт автомобільних доріг і аеродромів»

 

1

Мнацаканян Дмитро Георгійович

Б

2

Радуані Мегді

К

 
Категория: Приказы и объявления | Добавил: Katana | Теги: Список студентов нового набора по г
Просмотров: 2549 | Загрузок: 0
Форма входа
Календарь
Праздники сегодня
СКАЙП КОНФЕРЕНЦИЯ
Секретарь Приёмной комиссии в Контакте
Связь с Админом
В КОНТАКТЕ Туда зайти сейчас нельзя. Пишите в: ЦЕ УКРАЇНА Соціальна мережа Моя почта odessa141@ukr.net
Сайт существует

ПОГОДА
ВНИМАНИЕ!!
ГАЗЕТА ОАДК СТО ВЫПУСКИ. НАЖАТЬ ТУТ!!!
САЙТ МІНОСВІТИ
Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України
ПОДСКАЗКИ
Телефонный справочник Украины Одессы и стран СНГ
Радио

Друзья сайта
  • Создать сайт
  • Все для веб-мастера
  • Иволга
  • ">УКРАЇНСЬКІ ПІДРУЧНИКИ ОНЛАЙН!!!
  • > ОТЛИЧНЫЙ САЙТ ПО ОХРАНЕ ТРУДА И ОБЖД ДЛЯ СТУДЕНТОВ И ПРЕПОДАВАТЕЛЕЙ
    Архив записей
    ОАДК © 2017