Відділення транспортних систем
Група 10Ап/Др
Спеціальність 275 «Транспортні технології (за видами) Спеціалізація 275.04 «Транспортні технології (на повітряному транспорті))» («Організація авіаційних перевезень»)
10 Ап
1 Абрамочкін Михайло Олександрович Б
2 Андрущенко Юрій Валерійович К
3 Батащук Олександр Миколайович Б
4 Бублей Юрій Миколайович Б
5 Войцеховський Владислав Михайлович Б
6 Гордєєва Катерина Вячеславівна Б
7 Карауш Роман В’ячеславович Б
8 Майстренко Владислав Юрійович Б
9 Тімонов Денис Миколайович К
10 Фурдуй Олександр Олександрович Б
11 Шарканян Валентин Миколайович Б
12 Шиманович Вадим Олександрович Б
Спеціалізація (275.03 «Транспортні технології (на автомобільному транспорті))» («Організація та регулювання дорожнього руху»)
10 Др
1 Волобуєв Дмитро Олександрович Б
2 Гігаурі Тимур Малхазович Б
3 Дубровіна Анастасія Олександрівна Б
4 Завеля Анастасія Олександрівна Б
5 Лось Дмитро Андрійович Б
6 Маланкевич Вадим Сергійович Б
7 Саракул Олександр Віталійович Б
8 Співак Микола Євгенійович Б
9 Суханов Андрій Андрійович Б
10 Ткаченко Олександра Євгенівна Б
Спеціальність 275 «Транспортні технології (за видами) Спеціалізація 275.03 «Транспортні технології (на автомобільному транспорті))» («Організація перевезень і управління на автомобільному транспорті»)
Група 10 Тс
1 Андрєєв Роман Романович Б
2 Апчел Максим Вадимович Б
3 Галигін Олексій Сергійович Б
4 Герасько Даніїл Віталійович Б
5 Дихан Микита Михайлович Б
6 Діордієнко Андрій Дмитрович Б Дитина з інвалідністю
7 Зелінський Дмитро Ігорович Б
8 Ільченко Нікіта Валентинович Б
9 Кірєєв Георгій Валерійович Б
10 Кордон Вікторія Віталіївна Б
11 Косоглазенко Микола Миколайович Б
12 Кохан Олександр Миколайович Б
13 Кулік Валентина Петрівна Б
14 Мадіна Анастасія Дмитрівна Б
15 Осіпенко Олександра Віталіївна Б
16 Пліш Дарина Юріївна Б Дитина з інвалідністю
17 Подобрієнко Віктор Костянтинович Б
18 Раковець Вячеслав Вячеславович Б
19 Стукало Андрій Володимирович Б
20 Тарасенко Ігор Олексійович Б
1.3 Третій курс на основі освітньо-кваліфікаційного рівня молодший спеціаліст за рахунок коштів фізичних або юридичних осіб по відділенню: Відділення транспортних систем:
Група 3 Тт
Спеціальність 275 «Транспортні технології» Спеціалізація 275.03 «Транспортні технології (на автомобільному транспорті)»
1 Андреященко Вячеслав Олексійович К
2 Аракільян Роман Андрійович К
3 Ардаковський Анатолій Миколайович К
4 Базарна Анастасія Олександрівна К
5 Бодарлан Вікторія Русланівна К
6 Віговський Микола Миколайович К
7 Віштал Олександр Вікторович К
8 Вороненко Вадим Станіславович К
9 Гаврилюк Кристина Геннадіївна К
10 Гержик Михайло Вадимович К
11 Гордєєва Анастасія Вячеславівна К
12 Грабовик Владислав Ігорович К
13 Дикусар Віктор Олександрович К
14 Дмитрієв Юрій Олександрович К
15 Драбенюк Владислав Юрійович К
16 Коваленко Ілля Олександрович К
17 Кондрахіна Аліна Віталіївна К
18 Костюшко Олег Сергійович К
19 Лупу Анатолій Анатолійович К
20 Орел Олександр Ігорович К
21 Приємський Андрій Русланович К
22 Прошак Максим Михайлович К
23 Романенко Владислав Олександрович К
24 Ростоцька Катерина Сергіївна К
25 Руденко Дмитро Олегович К
26 Сестриватовський Олександр Іванович К
27 Сирота Даниїл Олексійович К
28 Терекян Завен Андрійович К
29 Ткачук Володимир Вадимович К
30 Хомко Микола Миколайович К
31 Цимбалюк Олексій Миколайович К
32 Чебанюк Владлен Костянтинович К
33 Чур Андрій Михайлович К
34 Шевченко Михайло Андрійович К
2. Поповнити навчальні групи другого курсу на основі повної загальної середньої освіти та на основі освітньо-кваліфікаційного рівня кваліфікованого робітника за державним замовленням та за рахунок коштів фізичних або юридичних осіб по відділеннях:
Спеціальність 275 «Транспортні технології (за видами)» Спеціалізація 275.03 «Транспортні технології (на автомобільному транспорті))» ( «Організація перевезень і управління на автомобільному транспорті»)
Група 20 Тс
1 Ляховецький Роман Васильович Б
2 Шаталов Микита Андрійович Б
Група 20 Др/Ап
Спеціальність 275 «Транспортні технології (за видами)» Спеціалізація «275.03 «Транспортні технології (на автомобільному транспорті))» («Організація та регулювання дорожнього руху»)
20 Др 1 Матвіюк Владсилав Васильович Б
|