Среда, 26.07.2017, 20:51
Приветствую Вас Гость | RSSГлавная | Регистрация | Вход
Меню сайта
Категории раздела
Нормативные документы [1]
Приказы и объявления [5]
Информация для родителей [2]
НАШИ САЙТЫ
САЙТ ПРЕПОДАВАТЕЛЕЙ МАТЕМАТИКИ ОАДК
Новости сайта
Наш опрос
Как Вы узнали о колледже?
Всего ответов: 1894
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
ПОЗДРАВЛЯЕМ!
Поздравляем с ДНЕМ СТУДЕНТОВ !! Желаем счастья, здоровья и удачи!!


Наш баннер
Мы будем вам признательны, если вы разместите нашу кнопку у себя на сайте:




Администрация
katana
0-800-507-309
ПЕРЕХОД НА САЙТ Урядова «гаряча лінія» - 1545
Главная » Файлы » Отделение транспортных технологий » Приказы и объявления

Списки студентов нового набора по группам отделение транспортніх технологий 2015/16
29.08.2011, 22:47

На підставі наказів Одеського національного політехнічного університету № 545 – с від 06.08.2016 року, № 570 – с від 11.08.2016 року,

№ 546 – с від 06.08.2016 року, № 547 – с від 06.08.2016 року, № 571 – с від 11.08.2016 року, № 572 – с від 11.08.2016 року та № 221 від 19.08.2016 року Одеського автомобільно-дорожнього коледжу Одеського національного політехнічного університету

НАКАЗУЮ :

1. Сформувати навчальні групи першого курсу на основі базової загальної середньої освіти за державним замовленням та за кошти фізичних або юридичних осіб по відділеннях:

Транспортних систем

 

Група 10Ап/Др

10Ап

Спеціальність 275.04 «Транспортні технології

(на повітряному транспорті)»

Спеціалізація «Організація авіаційних перевезень»

 

1

Баптіданов Ігор Миколайович

Б

2

Бурсук Світлана Миколаївна

Б

3

Герасимик Микита Віталійович

Б

4

Дерлі Каріна Степанівна

Б

5

Козлова Алла Василівна

Б

6

Ляшенко Микола Дмитрович

Б

7

Самков Віталій Віталійович

Б

8

Станіславчук Єгор Андрійович

Б

9

Уланов Олексій Костянтинович

Б

10

Федорів Владислав Максимович

Б

 

10Др

Спеціальність 275.03 «Транспортні технології

(на автомобільному транспорті)»

Спеціалізація «Організація та регулювання дорожнього руху»

 

1

Вальчуковський Олександр Іванович

Б

 

2

Ворон Валерій Вадимович

Б

 

3

Григор’єв Владислав Олександрович

Б

 

4

Жук Діана Дмитрівна

Б

 

5

Кисильов Валерій Віталійович

Б

 

6

Курбанова Ніна Сергіївна

Б

 

7

Маковецька Лариса Олександрівна

Б

дитина - сирота

8

Мельничук Євген Миколайович

Б

 

9

Науменко Роман Олегович

Б

 

10

Нужна Валерія Дмитрівна

Б

 

11

Романенко Костянтин Миколайович

Б

 

12

Сацик Максим Леонідович

Б

 

13

Сергієнко Владислав Ігорович

Б

 

14

Христюк Вадим Віталійович

Б

 

 

Група 10Тс

Спеціальність 275.03 «Транспортні технології

(на автомобільному транспорті)»

Спеціалізація «Організація перевезень і управління на автотранспорті»

 

1

Авраменко Дмитро Ігорович

Б

2

Бєлецька Анна Сергіївна

Б

3

Білянський Анатолій Анатолійович

Б

4

Бондар Олександр Юрійович

Б

5

Далаков Едуард Михайлович

Б

6

Жечева Олена Олегівна

Б

7

Жукова Таїсія Миколаївна

Б

8

Іванченко Максим Миколайович

Б

9

Кадура Адам Фуад

Б

10

Кондратюк Владислав Юрійович

Б

11

Коновальченко Олександр Олександрович

Б

12

Костенко Анастасія Ігорівна

Б

13

Лапшин Володимир Олексійович

Б

14

Лозіна Валерія Ігорівна

Б

15

Марус Даніїл Володимирович

Б

16

Монолатій Артем Геннадійович

Б

17

Морозов Олександр Миколайович

Б

18

Муратов Руслан Вячеславович

Б

19

Непомняща Валерія Іванівна

Б

20

Онощенко Анастасія Олександрівна

Б

21

Половнюк Лія Сергіївна

Б

22

Присяжна Олександра Сергіївна

Б

23

Рахімова Ельміра Мірзаївна

Б

24

Трегубенко Вікторія Валерїівна

Б

25

Фесенко Олег Володимирович

Б

26

Чеповська Анастасія Вячеславівна

Б

 

3. Поповнити навчальні групи другого курсу на основі повної загальної середньої освіти та на основі освітньо-кваліфікаційного рівня кваліфікованого робітника за державним замовленням та за кошти фізичних або юридичних осіб по відділеннях:

Транспортних систем

Група 20Тс

Спеціальність 5.07010102 «Організація перевезень і управління

на автотранспорті»

1

Гацапук Олександр Олександрович

К

2

Гордієнко Сергій Максимович

Б

3

Святинчук Владислава Сергіївна

К

4

Сновида Дмитро Віталійович

Б

 

Група 20Др/Ап

20Др

Спеціальність 5.07010101 «Організація та регулювання

дорожнього руху»

1

Голодецька Юлія Сергіївна

Б

2

Назарук Юрій Русланович

Б

 

20Ап

Спеціальність 5.07010104 «Організація авіаційних перевезень»

1

Савчук Олексій Сергійович

Б

 

 

Категория: Приказы и объявления | Добавил: Katana | Теги: Списки студентов нового набора ОАДК
Просмотров: 2539 | Загрузок: 0
Форма входа
Календарь
Праздники сегодня
СКАЙП КОНФЕРЕНЦИЯ
Секретарь Приёмной комиссии в Контакте
Связь с Админом
В КОНТАКТЕ Туда зайти сейчас нельзя. Пишите в: ЦЕ УКРАЇНА Соціальна мережа Моя почта odessa141@ukr.net
Сайт существует

ПОГОДА
ВНИМАНИЕ!!
ГАЗЕТА ОАДК СТО ВЫПУСКИ. НАЖАТЬ ТУТ!!!
САЙТ МІНОСВІТИ
Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України
ПОДСКАЗКИ
Телефонный справочник Украины Одессы и стран СНГ
Радио

Друзья сайта
  • Создать сайт
  • Все для веб-мастера
  • Иволга
  • ">УКРАЇНСЬКІ ПІДРУЧНИКИ ОНЛАЙН!!!
  • > ОТЛИЧНЫЙ САЙТ ПО ОХРАНЕ ТРУДА И ОБЖД ДЛЯ СТУДЕНТОВ И ПРЕПОДАВАТЕЛЕЙ
    Архив записей
    ОАДК © 2017